Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
KIKO MILANO

АЈЛАЈНЕР

Шифра на артикл: KM000000085006B
Šifra proizvođača: KM000000085
570 МКД
620 МКД
620 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЈЛАЈНЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Нијанса 06 Blue
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KC000000655001B
820 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000396001B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KC000000555003B
574 МКД
Заштеда -30%
820 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000225001B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085005B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201500144
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900444
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900244
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085010B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085009B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085008B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085007B
620 МКД
570 МКД
620 МКД
620 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1