Барај
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
KIKO MILANO

СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР

Шифра на артикл: KM0050205200044
Šifra proizvođača: KM005020520
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
620 МКД
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Sačuvano u omiljne
620 МКД