Барај
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
KIKO MILANO

СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР

Шифра на артикл: KA000000006001B
Šifra proizvođača: KA000000006
640 МКД
620 МКД
620 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Надворешен дел: полиуретан, внатрешен дел: поликарбонат, огледало
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Sačuvano u omiljne
620 МКД
Sačuvano u omiljne
490 МКД