Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
KIKO MILANO

ШМИНКА ЗА ВЕЃИ

Шифра на артикл: KM0030800400444
Šifra proizvođača: KM00308004
520 МКД
312 МКД
312 МКД
Заштеда: 208 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 04 Black
Trenutno nema komentara
520 МКД
312 МКД
312 МКД
Заштеда: 208 МКД
Извести ме за попуст
2
1