Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

СЈАЈ ЗА УСНИ
СЈАЈ ЗА УСНИ
СЈАЈ ЗА УСНИ
СЈАЈ ЗА УСНИ
СЈАЈ ЗА УСНИ
СЈАЈ ЗА УСНИ
KIKO MILANO

СЈАЈ ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KC000000456001B
Šifra proizvođača: KC000000456
640 МКД
640 МКД
320 МКД
Заштеда: 320 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЈАЈ ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 1
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM000000188034B
590 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210944
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210744
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210544
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210244
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210144
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201211244
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201803044
590 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201802944
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201802844
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201802544
570 МКД