Барај
СЈАЈ ЗА УСНИ
СЈАЈ ЗА УСНИ
СЈАЈ ЗА УСНИ
СЈАЈ ЗА УСНИ
KIKO MILANO

СЈАЈ ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KM0020201800344
Šifra proizvođača: KM000000188
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЈАЈ ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 03 Pearly Apricot
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KC000000519001B
870 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM000000188034B
590 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KC000000456001B
320 МКД
Заштеда -50%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210944
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210744
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210544
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210244
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201210144
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201211244
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201803044
590 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201802944
570 МКД
Sačuvano u omiljne
СЈАЈ ЗА УСНИ KM0020201802544
570 МКД