Барај
%
×
Okaidi new collection
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО

РУМЕНИЛО

Шифра на артикл: KKM000000118012B
Šifra proizvođača: KM000000118
0 МКД
720 МКД
720 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РУМЕНИЛО
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Нијанса 12 Natural Pink
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ