Барај
%
×
BE PART OF THE GREATEST STORY EVER WORN
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KM000000141006B
Šifra proizvođača: KM000000141
840 МКД
840 МКД
840 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Нијанса 06 Cocoa
Trenutno nema komentara
840 МКД
840 МКД
840 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1