Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KC000000462002B
Šifra proizvođača: KC000000462
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 02 Light Neutral
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000026017B
920 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000026014B
920 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470002B
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470007B
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470006B
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470005B
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470004B
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470003B
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245001B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245017B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM0010110900544
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000279003B
870 МКД