Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
KIKO MILANO

ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ

Шифра на артикл: KM0031000100144
Šifra proizvođača: KM0031000
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса Pearly
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ KM000000306001B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ KC000000469002B
574 МКД
Заштеда -30%
820 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ KC000000469003B
574 МКД
Заштеда -30%
820 МКД