Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CESARE PACIOTTI

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CPPGU65900TCA-1853
0 МКД
19.490 МКД
13.643 МКД
Заштеда: 5.847 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 9
  9
 • 10
  10
 • 11
  11
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CESARE PACIOTTI
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% КОЖА 30% ТЕКСТИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01367-ACG
4.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBM2002RFA-277
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
41.5
42
43
44
45
46.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBMT580ESB-106
6.713 МКД
Заштеда -30%
9.590 МКД
Големина
41.5
42
43
44
45
46.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJ001792
3.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ7B4003 PX490 01127
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMASE-6625
14.392 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJSAW FAB12 BEIGE
4.893 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKHM0HM01016-0IW
10.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50516952 271
9.233 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45B3B0EKNB-6029
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1D {C0052T}049
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997585-97
2.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
0 МКД
19.490 МКД
13.643 МКД
Заштеда: 5.847 МКД
Извести ме за попуст
2
1