Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАТИКИ
CESARE PACIOTTI

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CPPGU65750TSZ-1848
0 МКД
20.390 МКД
14.273 МКД
Заштеда: 6.117 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 9
  9
 • 10
  10
 • 11
  11
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CESARE PACIOTTI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% КОЖА 40% ТЕКСТИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01395-BDS
6.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYM0YM00681-0GT
8.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517114 006
7.413 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1C {C0033S}003
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1C {C0032T}178
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJFAN ELE12 BLACK
4.053 МКД
Заштеда -30%
5.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBMT580ESC-093
6.713 МКД
Заштеда -30%
9.590 МКД
Големина
41.5
42
43
44
45
46.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKHM0HM01399-0GN
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ7B4027 PX474 00054
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517257 001
9.512 МКД
Заштеда -20%
11.890 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517016 005
9.233 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517307-001
15.292 МКД
Заштеда -15%
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
0 МКД
20.390 МКД
14.273 МКД
Заштеда: 6.117 МКД
Извести ме за попуст
2
1