Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U26F1A022PT-9004

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 45% ПОЛИЕСТЕР 35% КОЖА 20% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50504379-066
10.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U3612A022FU-1061
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36S7A0PTME-9004
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011476
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A657ZM
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A61C8M
8.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A613GM
9.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2AH2M
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26FFA00020-1115
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36G6A02211-1115
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS015785
8.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014446
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45