Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS014018
Isbn: FL8BYDSMF12-BLKBR
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Полиуретан 20% Полиестер Гума/Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 203312_BK
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
36
38
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 204306_BK
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
36
38
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26NUC00085-9876
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010119
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010109
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YW0YW00808-0GX
9.303 МКД
Заштеда -30%
13.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HW0HW00840-0GN
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 201878_BK
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26QHB02285-9999
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26UQA08522-9B8J
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D2600A08522-0005
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000063
10.213 МКД
Заштеда -30%
14.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40