Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D26FGA08522-1J5M
9.290 МКД
9.290 МКД
6.503 МКД
Заштеда: 2.787 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% КОЖА 10% НАЈЛОН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 203313_BG
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01969-ACE
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FW0FW06809-ACI
7.553 МКД
Заштеда -30%
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 200664_TU
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FW0FW06601-ACI
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000059
10.213 МКД
Заштеда -30%
14.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26AQA0RY22-5M5Z
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010094
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01879-YBL
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 200440_TU
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D15AQA022FU-5MH6
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 200419_BG
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40