М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
UGG

М.ПАТИКИ

Шифра на артикл: 1108021-SEL
7.390 МКД
7.390 МКД
5.170 МКД
Заштеда: 2.220 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 10
  *
 • 11
  *
 • 12
  *
 • 13
  *
 • 8
  *
 • 9
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд UGG
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 95%Текстил 5%синтетика

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1108959-WHT
4.750 МКД
Заштеда -30%
6.790 МКД
Големина
10
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1108021-DSPP
5.170 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
10
11
12
13
8
9
string(0) ""
string(0) ""