М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
DIESEL

М.ПАТИКИ

Шифра на артикл: Y01748P1729-6765
Провери достапност
 • 42
  *
 • 41
  *
 • 44
  *
 • 43
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02110P2215-7983
8.470 МКД
Заштеда -20%
10.590 МКД
Големина
45
44
41
43
42
string(0) ""
string(0) ""