Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D16FLB02207-9876
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 63% КОЖА 27% СИНТЕТИКА 10% ТЕКСТИЛ

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012631
8.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012529
7.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012593
8.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40