Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 2992637-99
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 60% ПОЛИЕСТЕР 40% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50466887-110
19.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YM0YM00330-YAF
10.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012664
5.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45