Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A24SHW
6.290 МКД
6.290 МКД
5.032 МКД
Заштеда: 1.258 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 41
  41
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Премиум Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2413W
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009766
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24A9W
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 186018_BG
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D94FRB02011-5000
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D152SA02241-5000
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 186002_BG
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A23Y9W
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 9889388-50
2.499 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 185715_TU
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 186012_BG
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01357-AA8
6.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41