Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DIESEL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: Y02547P3810-8404

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 89%Полиестер 11%полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2992637-01
2.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM03615-BDS
6.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1Z6BW
8.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02351P4195-8013
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50455306-1
11.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS010002
5.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009914
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009913
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2B12M
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009860
4.690 МКД
Заштеда -40%
7.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009798
5.590 МКД
Заштеда -21%
7.090 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1XG2W
3.779 МКД
Заштеда -40%
6.290 МКД
Големина
7
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11