Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50452051-750
17.990 МКД
17.990 МКД
17.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100 % кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999390-07
2.499 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45