Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U04AHD04622-9999
Провери достапност
  • 40
    *
  • 41
    *
  • 43
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 50% КОЖА 50% ПОЛИУРЕТАН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1XG2W
6.290 МКД
Големина
7
8
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24VBM
6.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29FSW
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U15BVC01106-9999
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 233007-636-59
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46