Барај
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
PARFOIS

ПАРФЕМ

Шифра на артикл: 194174_GN
290 МКД
290 МКД
203 МКД
Заштеда: 87 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРФЕМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТРАНСПАРЕНТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Алкохол Денат. - Аква - Парфем - Етилхексил Салицилат - Линалол - Лимонен - ??Бутил Метоксидибензоилметан - Цитрал - Гераниол - Цитронелол - CI 60730 - CI 14700 - CI 19140

Trenutno nema komentara