Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
PARFOIS

ПАРФЕМ

Шифра на артикл: 213974FL1
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 0M
    0M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРФЕМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав АЛКОХОЛ ДЕНАТ. - АКВА ПАРФЕМ- ЛИНАЛОЛ- БЕНЗИЛ САЛИЦИЛАТ- ЕТИЛХЕКСИЛ-ХИДРОКСИЦИТРОНЕЛАЛАЛ - КУМАРИН - БУТИЛ МЕТОКСИДИБЕНЗОИЛМЕТАН - ЛИМОНЕН - ??ГЕРАНИОЛ - ЦИТРОНЕЛОЛ - ХЕКСИЛ ЦИНАМАЛ - БЕНЗИЛ БЕНЗОАТ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 213799MS1
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 213800FL1
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 213975MS1
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210194FL1
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210127CI1
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210187MS1
872 МКД
Заштеда -20%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210188FL1
872 МКД
Заштеда -20%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210193CI1
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210129FL1
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 194167MS1
872 МКД
Заштеда -20%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 194174_GN
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 194167_VT
872 МКД
Заштеда -20%
1.090 МКД
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст
2
1