Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
HUGO

ОДЕЛО

Шифра на артикл: 50450994-001
26.790 МКД
21.440 МКД
21.440 МКД
Заштеда: 5.350 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 74% Волна 22% Полиестер 4% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
14.392 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
4.718 МКД
Заштеда -25%
6.290 МКД
Големина
46
48
50
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛО (ЕЛЕК) 27050058-99
2.490 МКД
Заштеда -17%
2.990 МКД
Големина
50
52
Sačuvano u omiljne
19.992 МКД
Заштеда -20%
24.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА DJ000481
7.493 МКД
Заштеда -25%
9.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
3.490 МКД
Заштеда -13%
3.990 МКД
Големина
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50463719-001
23.990 МКД
Заштеда -20%
29.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА DJ000262
5.468 МКД
Заштеда -25%
7.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54