Барај
%
×
Okaidi new collection
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
BOSS

ОДЕЛО

Шифра на артикл: 50481696-001
34.990 МКД
34.990 МКД
29.742 МКД
Заштеда: 5.248 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА HB50516492 001
31.912 МКД
Заштеда -20%
39.890 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50514650-001
47.592 МКД
Заштеда -15%
55.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА HB50507106 001
25.683 МКД
Заштеда -30%
36.690 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛО (ЕЛЕК) 67060621-99
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
39.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА DJ001161
10.990 МКД
Големина
46
48
50
54
56
58
34.990 МКД
34.990 МКД
29.742 МКД
Заштеда: 5.248 МКД
Извести ме за попуст
2
1