Барај
%
×
Okaidi new collection
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
BOSS

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: 50469185-001
39.990 МКД
39.990 МКД
39.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона BOSS Continuity
Состав 100% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
39.990 МКД
39.990 МКД
39.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1