Барај
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: 6211048-001
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
 • 60
  60
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70%ТРЕВИРА 30%РАЈОН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000316
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.390 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000302
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
39.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1