Барај
%
×
Geox - step out in style
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ001561
Isbn: YUAP15-5011-VNXGRIGIO
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ВИСКОЗА

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJ001175
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000316
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.390 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000302
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60