Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
PARFOIS

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 197334_BN
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав РАЧКИ: 2% БАКАР 98% ПОЛИКАРБОНАТ / РАМКИ: 2% БАКАР 98% ПОЛИКАРБОНАТ / ЛЕЌИ: 100% ПОЛИКАРБОНАТ

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.267 МКД
Заштеда -15%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.267 МКД
Заштеда -15%
1.490 МКД