ЖЕНСКА КОЖНА ЈАКНА
SUPER DRY

ЖЕНСКА КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: W5010037A-02A
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""