Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
MANGO

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 27023706-78
Šifra proizvođača: 27023706
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона Online Only SS
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 57065978-99
8.492 МКД
Заштеда -15%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 57039805-99
6.792 МКД
Заштеда -15%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL