Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
DIESEL

Ж.КУПАЌИ

Шифра на артикл: 00SUXZ0HAXW-388F
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 78%Полиестер 22%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
string(0) ""
string(0) ""