Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
KIKO MILANO

КАРМИН ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KM0020103900144
Šifra proizvođača: KM00201039
570 МКД
570 МКД
399 МКД
Заштеда: 171 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРМИН ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 1
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000447001B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM0020103241744
240 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000140003B
456 МКД
Заштеда -20%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000230106B
512 МКД
Заштеда -20%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000230107B
512 МКД
Заштеда -20%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000230108B
512 МКД
Заштеда -20%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000230109B
512 МКД
Заштеда -20%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000140004B
399 МКД
Заштеда -30%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000140005B
456 МКД
Заштеда -20%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000434006B
448 МКД
Заштеда -30%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000434005B
448 МКД
Заштеда -30%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000434004B
448 МКД
Заштеда -30%
640 МКД