Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 77005519-31
Šifra proizvođača: 77005519
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Состав 57% ПОЛИЕСТЕР 43% ПОЛИАМИД ПОСТАВА: 57% ПОЛИЕСТЕР 43% ПОЛИАМИД ПОЛНЕЊЕ: 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DG24SWEW27-6004
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 67001508-30
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL