Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: SDW5011538A-GCI
7.990 МКД
4.794 МКД
4.794 МКД
Заштеда: 3.196 МКД
Провери достапност
 • XL
  16
 • XS
  42
 • M
  46
 • L
  47
 • S
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 71% ПАМУК 24% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 215660_GN
3.592 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277623-27
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL