Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 37037713-52
Šifra proizvođača: 37037713
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер Крзно : 100% Полиестер Обложување: 100% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010310
10.143 МКД
Заштеда -30%
14.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010282
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8234631-10
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274185-01
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS014241
10.493 МКД
Заштеда -30%
14.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274181-01
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274176-90
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274177-10
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37077623-52
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL