Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: 56568-0004
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001739
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50515386 001
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505432 001
13.112 МКД
Заштеда -20%
16.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ30J325102-BEH
10.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50512702-001
15.992 МКД
Заштеда -20%
19.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ TA5YEQ 001
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA12601 0AKAD 9XX
15.192 МКД
Заштеда -20%
18.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8384 {84882}098
13.352 МКД
Заштеда -20%
16.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8381 {84878}098
13.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}098
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL