Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: 56568-0004
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8382 {84886}098
17.283 МКД
Заштеда -30%
24.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8383 {84920}098
9.933 МКД
Заштеда -30%
14.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50515386 001
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505432 001
11.473 МКД
Заштеда -30%
16.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ30J325102-BEH
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50512702-001
13.993 МКД
Заштеда -30%
19.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA12601 0AKAD 9XX
13.293 МКД
Заштеда -30%
18.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520JT3081-9000
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8384 {84882}098
11.683 МКД
Заштеда -30%
16.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8381 {84878}098
9.513 МКД
Заштеда -30%
13.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}098
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL