Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
PARFOIS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 196840_EC
2.990 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J218273-0LA
7.890 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2520TT2506-2128
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8273526-37
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW11844-YBL
8.790 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27024024-05
2.990 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2521UT2920-2128
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012184
4.690 МКД
Заштеда -29%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009144
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J217708-YAF
10.590 МКД
Заштеда -30%
15.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011418
6.590 МКД
Заштеда -29%
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ WS310513A-01C
2.795 МКД
Заштеда -50%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220NT2843-1584
3.777 МКД
Заштеда -70%
12.590 МКД
Големина
40
42
44
46
48