Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DESIGUAL

ЈАКНА

Шифра на артикл: DG24SWEW22-1002
0 МКД
11.690 МКД
8.183 МКД
Заштеда: 3.507 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ THDW0DW18331-1AB
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4GN25 D5B66 SEAD
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67087698-TC
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67095734-TC
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА THDW0DW17664-1A5
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА DG24SWED40-5053
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4RN01 D5921 ETSH
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67094026-DO
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67075141-TM
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
11.690 МКД
8.183 МКД
Заштеда: 3.507 МКД
Извести ме за попуст
2
1