Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
GUESS

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: GW4GN25 D5B66 SEAD
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПАМУК 42% ЛИОЦЕЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4GN41 D4MW4 TCRS
5.154 МКД
Заштеда -40%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4RN62 D56B3 GST0
6.294 МКД
Заштеда -40%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4RN01 D5921 ETSH
4.434 МКД
Заштеда -40%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L