Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
PARFOIS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 218840_EC
3.790 МКД
3.790 МКД
3.032 МКД
Заштеда: 758 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67097124-05
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4GN41 D4MW4 TCRS
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223030-CGA
8.043 МКД
Заштеда -30%
11.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
1.794 МКД
Заштеда -40%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223033-CGA
10.353 МКД
Заштеда -30%
14.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054033-05
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67064785-05
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520UT2918-2128
10.493 МКД
Заштеда -30%
14.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67030642-05
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL06 WFWO2 G011
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
3.790 МКД
3.790 МКД
3.032 МКД
Заштеда: 758 МКД
Извести ме за попуст
2
1