Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GW4RL06 WFWO2 G011
Isbn: W4RL06WFWO2-G011
9.890 МКД
4.945 МКД
4.945 МКД
Заштеда: 4.945 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 56% ПОЛИЕСТЕР 44% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77050257-01
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GV4YI09 J1314 G042
Цена 2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67097124-05
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4GN41 D4MW4 TCRS
Цена 4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223030-CGA
Цена 6.894 МКД
Заштеда -40%
11.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 218840_EC
Цена 2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
Цена 1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223033-CGA
Цена 8.874 МКД
Заштеда -40%
14.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054033-05
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67064785-05
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67030642-05
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
9.890 МКД
4.945 МКД
4.945 МКД
Заштеда: 4.945 МКД
Извести ме за попуст
2
1