Барај
%
×
Live in LEVIS
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 67030642-05
Šifra proizvođača: 67030642
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД ПОСТАВА: 100% ПОЛИАМИД ПОЛНЕЊЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4GN41 D4MW4 TCRS
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223030-CGA
11.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 218840_EC
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223033-CGA
14.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054033-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DG24SWEW22-1002
9.352 МКД
Заштеда -20%
11.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67064785-05
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520UT2918-2128
14.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL06 WFWO2 G011
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1