Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A049390DFAW-22K
18.790 МКД
13.190 МКД
13.190 МКД
Заштеда: 5.600 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 85%Вискоза 15%полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2520PT2506-2127
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27033260-10
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27903263-11
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009076
7.690 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L