Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27000867-37
Šifra proizvođača: 27000867
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиестер Полнење: 100% Полиестер Постава: 100% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XKS-A58
17.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2D3X-A58
22.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011254A-VZ7
16.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 167305-0360
11.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37054753-37
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XGN-A58
13.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5VAN-DA3
8.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5RBR-A58
13.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37064012-37
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37010034-37
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A022050QBBG-51F
4.797 МКД
Заштеда -70%
15.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL