Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
PARFOIS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 193617_GN
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 200976_GN
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 199080_GN
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6N4YJ8051000-E07
19.690 МКД
Големина
XXS
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008638
4.916 МКД
Заштеда -60%
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 24591-0002
1.797 МКД
Заштеда -70%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL