Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: A0821-0000
10.490 МКД
10.490 МКД
10.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 77% Памук 23% Коноп

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37010093-TM
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012849
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L